KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Litografi 12066500
nr 1206 6500
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 7/15. Motivet: 42x53 cm
måndag 24 september 2018
kl 19:06:57
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr